Bibbezoek derde leerjaar

By GBS De Wonderboom 3 jaar ago
Home  /  3de leerjaar  /  Bibbezoek derde leerjaar

Op bezoek in de nieuwe bibliotheek van onze gemeente!

De leerlingen van het derde leerjaar gingen op donderdag 21 oktober op bezoek in de nieuwe bibliotheek van onze gemeente. We kregen eerst een korte rondleiding, zodat we nadien gerichter konden zoeken naar het gewenste boek. We leerden waarvoor de kleuren staan die bij de jeugdboeken gehanteerd worden, waar we de weetjesboeken kunnen vinden en hoe de werking van de strips is.

En wat nog meer? We mochten niet alleen lezen in de fijne leeshoek van de bibliotheek, maar we kozen ook elk 2 boeken uit om mee te nemen naar de klas! Wat hebben we zin om in deze boeken te lezen!

Bibbezoek derde leerjaar

Category:
  3de leerjaar
this post was shared 0 times
 200